What is Blackbox V.C.S.?

Üretim yada hizmet sektöründe yer alan bütün firmaların ortak sorunu üretim yada hizmet maliyetlerinin yüksek olması ve buna bağlı olarak rekabet koşullarının zorlaşmasıdır. İyi bir şekilde kaynak yönetiminin ve tasarrufun sağlanabildiği şirketler, hem rakiplerinden bir adım öne geçmiş hemde kar oranlarını yükseltmeyi başarmışlardır.

Blackbox ATS de bu amaçla tasarlanmış ve filolarında Blackbox ATS kullanan şirketlere bir adım önde olma ve rekabet edebilme imkanı sunulmuştur. Blackbox ATS, Son derece ekonomik bir sistem olmakla birlikte, özellikleri ve kazandırdığı ayrıcalıklar açısından bir benzeri yoktur.

Blackbox V.C.S. Online Catalogue
Please Click to Read

Blackbox ATS (Araç Takip Sistemi) Ne Kazandırır ?

Aracınıza takılan her bir Blackbox ATS sayesinde;

Filonuzun ve sürücüleriniz hakkındaki herşeyden haberdar olursunuz.

Araçlarınızın yakıt, bakım, kasko ve filo yönetimi giderlerinden tasarruf edersiniz.

Aracın kontağının açılmasıyla başlayan, Blackbox ATS ile yönetilen güçlü bir izleme, kaydetme ve raporlama alt yapısı ile birlikte, daha önce tasarlanmış hiçbir araç takip sisteminde olmayan “aktif sürüş eğitimi” devreye girer.

Araçlarınızın doğru hızda, doğru devirde, doğru bir şekilde kullanılması sağlanır.

Aktif sürüş eğitim sistemi sayesinde sürücülerin hataları minimize edilecek, buna bağlı olarak araçlarınızın ömrü uzayacak, yedek parça giderlerinden, yakıttan, zamandan ve trafik cezaları giderlerinden de büyük ölçüde tasarruf edilmesi sağlanır.

Diğer taraftan filo yönetiminde kontrol ve denetimi yaparak filo yöneticisi ve filo sahibinin doğru zamanlarda doğru bilgilere ulaşması sağlanır.

Bu sayede verdiğiniz hizmet kalitesinde artış ve müşteri memnuniyeti sağlanırken, bu hizmetlerin maliyetlerinde önemli ölçüde düşüşler kaydedilir.

Güçlü ve her noktadan erişilebilen kontrol ve raporlama arayüzü sayesinde online olarak tüm bilgilere ulaşmanız çok kolaydır.